Protetyka

Protetyka zajmuje się poprawą estetyki twarzy, poprzez odtworzenie pełnego i pięknego uśmiechu. Odbudowa utraconych zębów przywraca także prawidłową funkcje żucia pokarmów, wymowy i funkcję stawów skroniowo – żuchwowych.

Każdy ząb ma swoje miejsce w łuku zębowym. Styka się ze swoim sąsiadem z prawej i lewej strony, a także z zębem przeciwstawnym. Dzięki temu pozostaje stabilny i nie przemieszcza się. Powstanie nawet pojedynczego braku zębowego doprowadza do zachwiania równowagi. Rozpoczyna się łańcuch negatywnych zmian będących wynikiem nieuzupełnienia brakującego zęba.

Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie każdemu zaproponować najlepsze w danej sytuacji rozwiązanie, o wysokiej estetyce i jakości. Lekarze w Dentalcity współpracują tylko z najlepszymi pracowniami protetycznymi, które gwarantują perfekcyjny dobór koloru i kształtu uzupełnień protetycznych i precyzyjne wykonanie.

Nowoczesne rozwiązania protetyczne stosowane w naszej klinice to:
  • bezmetalowe uzupełnienia protetyczne
  • licówki ceramiczne
  • korony pełnoceramiczne
  • korony i mosty porcelanowe na podbudowie z cyrkonu
  • wkłady (inlay) i nakłady (onlay) porcelanowe
  • protetyka na implantach – rekonstrukcje protetyczne stałe i ruchome pojedynczych i całkowitych braków zębowych

Zobacz cennik

ZAPISZ SIĘ NA WIZYTĘ

Zadzwoń 71 785 75 75
lub wypełnij poniższy formularz.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych przez Dentalcity Gabinet Dentystyczny Beata Rodak, z siedzibą przy ul. Wietrzna 18/1b, 53-24 Wrocław w celu rejestracji na wizytę. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Dbamy o Twój piękny uśmiech :)