Implanty pozwalają na rekonstrukcję brakujących zębów w taki sposób, by pacjent czuł jakby miał własne zęby. To najnowocześniejsza metoda trwałej odbudowy brakujących zebów. Implant stomatologiczny jest elementem zastepujacym korzeń własnego zęba. Wprowadza się go w kość w czasie zabiegu chirurgicznego. Na tak umocowanym implancie wykonuje się indywidualnie do potrzeb pacjenta uzupełnienie protetyczne.

W dzisiejszych czasach to często optymalne rozwiązanie dla pacjentów z brakami zębowymi wszelkiego typu. Zawsze komfortowe i estetyczne. Nie ma już potrzeby szlifowania własnych, zdrowych zębów, aby znów posiadać pełny uśmiech. Implant wykonany jest z tytanu, jedynego pierwiastka w przyrodzie posiadającego zdolność osteointegracji, czyli trwałego zrostu z tkanką kostną.

W Dentalcity prowadzimy także kompleksowe leczenie implantoprotetyczne. Każde uzupełnienie protetyczne dobierane jest indywidualnie do danego przypadku.

W ramach implantoprotetyki współpracujemy z pracowniami protetycznymi zarówno z kraju jak i zagranicy, co gwarantuje ogromną precyzję i wysoką estetykę prac protetycznych.

ZOBACZ CENNIK

ZAPISZ SIĘ NA WIZYTĘ

Zadzwoń 71 785 75 75
lub wypełnij poniższy formularz.

    Dbamy o Twój piękny uśmiech :)