Gabinet dentystyczny we Wrocławiu

Nowoczesna klinika
Nowoczesna klinika
Dentalcity to nowoczesna i doskonale wyposażona klinika dentystyczna, w której oferujemy kompleksowe leczenie stomatologiczne. W naszej pracy nie uznajemy kompromisów. Aby zapewnić Państwu najwyższy komfort i standard leczenia stosujemy wyłącznie najlepsze materiały oraz najnowszej generacji sprzęt diagnostyczny i zabiegowy. Współpracujemy z uznanymi pracowniami protetycznymi, co gwarantuje wysoką jakość prac. Na miejscu wykonujemy zdjęcia RVG.
Doświadczony zespół
Doświadczony zespół
Nasz wyspecjalizowany, interdyscyplinarny zespół lekarzy pozwala świadczyć Państwu szeroki zakres usług. W ofercie kliniki są usługi w zakresie profilaktyki, stomatologii estetycznej, zachowawczej, protetyki, chirurgii, ortodoncji oraz implantologii.
Dbamy o to, aby każdy zabieg był wykonywany bezboleśnie. Wygoda, przyjazna atmosfera i brak stresu podnoszą skutecznie efekty terapii. Znakomite efekty zdrowotne i estetycznej naszej pracy gwarantują piękny uśmiech – co naszym Pacjentom poprawia samopoczucie i dodaje pewności siebie.
Dbamy o dzieci
Dbamy o dzieci
Świadczymy usługi dla Pacjentów w każdym wieku. Szczególną troską otaczamy naszych małych pacjentów. Wiemy, jak ważny jest pierwszy kontakt dziecka z gabinetem i lekarzem dentystą. Dlatego w Dentalcity staramy się zapewnić małym pacjentom komfort i przyjazną atmosferę. Podczas zabiegu dzieci mogą oglądać bajkę na monitorze a po wizycie czeka na nie nagroda. Dzieci często obawiają się wizyt u dentysty i dlatego dbamy o to, aby leczenie stomatologiczne było dla dziecka pozytywnym doświadczeniem.
Komfortowe warunki
Komfortowe warunki
Gabinet dentystyczny Dentalcity znajduje się we Wrocławiu przy ul. Wietrznej 18 , pomiędzy ulicami Krzycką, a Skarbowców, dzielnica Wrocław Krzyki.
W okolicy bez kłopotu znajdziecie Państwo miejsce parkingowe.
Do dyspozycji Pacjentów jest wygodna i przestronna poczekalnia. Cała klinika Dentalcity przystosowana jest dla osób niepełnosprawnych.
W poczekalni dostępna jest otwarta sieć WiFi. Dla Państwa wygody akceptujemy karty płatnicze.

Dbamy o Twój piękny uśmiech :)